Rodinka.sk

Syndikovať obsah babetko.rodinka.sk
Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch
Aktualizácie: pred 14 hod 17 min

10 tipov na dobré raňajky pre deti (Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Čo by deti MALI raňajkovať? Mali by to byť poctivé, kvalitné potraviny. Málo rýchlych cukrov, viac bielkovín a vlákniny.
Kategórie: Rodina

12 lepších viet než „NEREV“ (Babetko.sk)

4. október 2017 - 4:00
Ako rodičia ste sa isto často stretli so situáciami, ktoré boli nabité emóciami. A nielen pozitívnymi.
Kategórie: Rodina

Nabúra vás divá sviňa. Kto zaplatí škodu? (Auto.Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Vbehla vám pod kolesá počas jazdy autom zver a spôsobila škodu na vozidle či úraz posádke? Alebo ste si našli prehryzené káble?
Kategórie: Rodina

Ako vybrať odrážadlo pre vašu ratolesť? (Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Ide o prvú vec, ktorú deti dokážu ovládať samé a vylepšujú si tak svoju schopnosť udržania stability, ktorú budú neskôr pri účení sa na bicykel potrebovať.
Kategórie: Rodina

S deťmi vôbec nie je problém, problém sú rodičia (Babetko.sk)

4. október 2017 - 4:00
Som učiteľka v materskej škole už 26 rokov, mam vysokú školu, Mgr. a 1. atestačnú skušku. A môžem vám povedať, že takých debilných rodičov, ako sú v dnešnej dobe, som este nezažila.
Kategórie: Rodina

Dojčenie predčasne narodených detí (Detskechoroby.sk)

4. október 2017 - 4:00
Keď sa dieťatko narodí pred plánovaným termínom pôrodu, zväčša sú s tým spojené komplikácie. Dieťa môže byť umiestnené v inkubátore a odlúčené od maminy.
Kategórie: Rodina

XC40. Malé SUVko od VOLVA (Auto.Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Volvo Cars ďalej rozširuje svoju ponuku vozidiel typu SUV. V septembri uviedol v Miláne na trh nový model XC40, malé prémiové SUV....
Kategórie: Rodina

Ako prežiť s mužom pri pôrode (Tehotenstvo.sk)

4. október 2017 - 4:00
Pravidlo číslo jeden: nikdy nenúťte svojho muža, aby to celé s vami absolvoval, jedine tak to „prežijete“ vo vzájomnej pohode a s nadhľadom.
Kategórie: Rodina

Pôrodné who is who - kto bude pri vašom pôrode a akú má úlohu? (Tehotenstvo.sk)

4. október 2017 - 4:00
Nemôžem vám povedať, koho budete mať pri pôrode, ale určite vám viem povedať, že ak je tam aspoň jedna známa osoba, ktorej dôverujete, a ktorá vás povzbudzuje, je jasné, že váš pôrod dopadne lepšie a
Kategórie: Rodina

20 viet, ktoré by sme nemali hovoriť svojim deťom (Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Nikdy z teba nič nebude. Si taký istý ako tvoj otec / tvoja matka. Prečo nemôžeš byť ako tvoj mladší brat?
Kategórie: Rodina

20 najdôležitejších vecí vo výchove detí, ktoré nikdy nebudem ľutovať (Babetko.sk)

4. október 2017 - 4:00
Spisovateľka a mama Rachel Marie Martin v dvadsiatich bodoch napísala, čo je podľa nej najdôležitejšie vo výchove. Ktoré veci nikdy neoľutuje, že robí, pokiaľ ide o jej deti?
Kategórie: Rodina

Perinky, zavinovačky, šatky. Treba? (Babetko.sk)

4. október 2017 - 4:00
Niektoré detičky po narodení potrebujú pevné zavinutie, pomáha to ich upokojeniu a lepšiemu spánku. Do čoho zavinovať? Používa sa ešte klasická perinka ako od starej matere? Je to zavinovanie naozaj t
Kategórie: Rodina

Kurz pre ženu: Prečo chváliť muža (3) (Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Muži uprednostňujú komunikáciu, kde sa aspoň čiastočne hovorí o tom, akí sú šikovní. Muž je nastavený na výkon. Muž dokonca aj sex hodnotí z pozície výkonu. Podpora sebavedomia muža je vaším lepid
Kategórie: Rodina

Umenie porozumieť bábätku (Babetko.sk)

4. október 2017 - 4:00
Zrkadlenie. Je to niečo, čo akosi prirodzene robí každý, kto má vo svojej blízkosti bábätko. Pozorne sa díva na jeho tváričku a zopakuje takmer všetko, čo bábätko spraví.
Kategórie: Rodina

Keď si učiteľ a žiak nesadnú (Rodinka.sk)

4. október 2017 - 4:00
Ak má rodič podozrenie, že nejaký učiteľ si na jeho dieťa zasadol, treba situáciu zhodnotiť a začať riešiť.
Kategórie: Rodina

Sezóna tekvice: 5 receptov, kam ju zašiť. (Babetko.sk)

2. október 2017 - 4:00
Dni sa nám skracujú, reklamné brejky v telke rozťahujú. Čipsy z tekvice zachránia dej bez gradácie. Tekvica rôznych geometrických tvarov môže vďačne padnúť za obeť polievke. Od jednoduchšej po komplik

Ženská Kalkulačka (Tehotenstvo.sk)

2. október 2017 - 4:00
Vypočítajte si. Kedy máte plodné dni, kedy ovuláciu, kedy bude termín vášho pôrodu.
Kategórie: Rodina

Ako dať dieťaťu hranice? 12 krokov. (Rodinka.sk)

2. október 2017 - 4:00
Deti sa nerodia s hranicami, hraniciam sa učia vo vzťahu. Aké sú dobré a zlé stratégie?
Kategórie: Rodina

Zážitok vo full MHD (Rodinka.sk)

2. október 2017 - 4:00
Bratislavské autobusy navštevujú prestížni umelci, ktorí robia z bežnej jazdy autobusom príjemnú bodku za pracovným dňom. Kto za tým stojí?
Kategórie: Rodina

Jedálniček dojčiacej matky (Babetko.sk)

2. október 2017 - 4:00
Dostali ste od Vašej pediatričky pri návšetve poradne s Vaším bábätkom-dojčiatkom ponaučenie, čo ako dojčiaca matka (ne)smiete jesť vo forme tabuľky s odporúčanými dennými dávkami „kadečoho“ v miligra