Materská škola Galbavého 5

Naša Materská škola sa nachádza v Bratislave, mestskej časti Dúbravka. Je situovaná v peknom a tichom prostredí, vzdialenom od hluku a rušnej komunikácie.

Dvor je ohradený , vhodne členený, čo nám v zime umožňuje sánkovanie či kĺzanie priamo v areáli materskej školy. V lete nám zase dostatočné množstvo stromov dovoľuje relaxovať v ich tieni. Areál MŠ je rozdelený na trávnatú plochu určenú na rôzne pohybové aktivity a ihrisko s množstvom pieskovisk či preliezok i lavičiek. V letných mesiacoch prevádzame otužovanie slnkom a vodou.

Stravovanie

Jedálny lístok

( 15.1.2018 - 19.1.2018 )

divadielko

január

ZIMNÝ PRÍBEH

Dňa 17. januára 2018 o 10.00 hodine sa bude pre deti z našej škôlky konať bábkové divadielko, ktoré nám prídu zahrať ujovia a tety z divadla "pod hríbom" Už sa veľmi tešíme :-)

Mikuláš

december

Mikuláš

S Mikulášmi ako by sa vrece roztrhlo...aj dnes  6.12.2017 medzi nás prišiel opäť, tentokrát  s pánom starostom Martinom Zaťovičom. Priniesli nám balíčky plné chutných a zdravých dobrôtok...mňam! My sme mu na oplátku zaspievali aj zarecitovali :-)

exkurzia

november

DARUJ KRV - ZACHRÁŇ ŽIVOT

Tak ako minulý rok, aj tento boli naši štvrtáci  23.novembra 2017 na exkurzii v Národnej transfúznej stanici na bratislavských Kramároch s pani učiteľkou Jankou a Zuzkou pozrieť ako sa daruje krv. Milé tety doktorky im všetko obetavo poukazovali a vysvetlili. Deti mali z akcie veľmi dobrý pocit, že krvička pani učiteľky niekomu zachráni život.

Syndikovať obsah