MŠ Galbavého -     Všetko čo naozaj potrebujem v živote vedieť, som sa naučil v materskej škole. R. Fulghum.

Kronika akcií - 2010/2011

CO

jún

 

CVIČNÝ  POŽIARNY POPLACH CO

 

Dňa 28.6. 2011 sme mali v MŠ cvičný požiarny poplach CO, museli sme po zapísknutí vybehnúť pred budovu MŠ, meral sa nám čas za koľko minút to zvládneme. Potom nám na dvore teta porozprávala a predviedla hasiaci prístroj a my sme si ho neskôr mohli aj sami vyskúšať. Bolo to veľmi zaujímavé a poučné.

Čítať viac »

jún

 

Predplavecký výcvik pre predškolákov

 

Kurz predplaveckej prípravy pre predškolákov sa konal v dňoch 13.6. - 17.6. 2011 v palveckej akadémii BEST FIT v Devínskej Novej Vsi. Deti sa naučili základy plaveckých štýlov, súťažami a hravou formou sa oboznámili s bazénom a vodou. Po bazéne ich čakal príjemný relax v saune, kde si oddýchli a vyhriali sa. Za odmenu a úspešné ukončenie kurzu ich čakali odmeny a medaile.

 

 

 

Čítať viac »

jún

 

Šašoparáda so šašom Marošom :-)

 

Obľúbená diskotéka so šašom Marošom bola v našej škôlke 23.júna 2011 o 9.30 h Na deti čakali rôzne súťaže, hry, deň plný radosti a zábavy. Všetkým sa nám to veeeeeeľmi páčilo!

Čítať viac »

jún

 

Rozlúčková besiedka s PREDŠKOLÁKMI

 

Rozlúčková besiedka predškolákov so škôlkou sa konala 21.6. 2011  Deti sa rozlúčili krásnym programom , ktorý si nacvičili pre rodičov i svojich kamarátov zo škôlky. Po programe ich čakalo sladké občerstvenie i darčeky na pamiatku...   

Čítať viac »

jún

 

NÁVŠTEVA ZOO

 

Deti z našej materskej školy boli dňa 10.júna 2011  na výlete v Zoologickej záhrade v Bratislave. Počasie nám vyšlo krásne, zvieratká boli úžasné, máme krásne zážitky a sme plní nových dojmov a skúseností...

 

 

Čítať viac »

máj

 

VÝLET VLÁČIKOM PREŠPORÁČIKOM

 

Poznávací výlet do mesta, spoznávanie hlavných dominánt Bratislavy z vláčika Prešporáčika pre všetky deti z našej škôlky sa konal dňa 31. 5. 2011, po skončení jazdy vláčikom deti navštívili dom detí BIBIANA, kde si prezreli výstavu MOSTY. Deti si po rôznych druhoch mostov prešli, či dokonca jeden si vyskúšali aj sami postaviť. Na ďalšom poschdí  si zase pozreli časť venovanú MS v ľadovom hokeji, kde si zahrali aj hokej. Výlet sa im veľmi páčil a už teraz sa tešia ako si ho niekedy v budúcnosti zopakujú...

Čítať viac »

máj

 

OLYMPIÁDA PREDŠKOLÁKOV

Dňa 27. mája 2011 sa predškoláci z našej škôlky zúčastnili detskej Olympiády v MŠ Pekníkova. Vyhrali celkovo 3. miesto a individuálne zlatú medailu za skok z miesta, striebornú a bronzovú za beh. Gratulujeme !!!

Čítať viac »

máj

 

Ukážky služobnej kynológie a hipológie

 

Dňa 26.5. 2011 o 9.30 sa zúčastnili deti z  2.,3. a 4. triedy na akcii Hromadné ukážky služobnej kynológie a hipológie v areáli FC ŠKP Dúbravka. Počas programu deti videli  ukážky policajnej činnosti a to najmä útvary  odboru hipológie PZ, oddelenie služobnej kynológie OPP KR PZ a pohotovstného policajného útvaru OPP KR PZ.
 

Čítať viac »

máj

 

BESIEDKA ku DŇU MATIEK

 

Besiedka pre naše mamičky k ich sviatku bola v našej škôlke 10. mája 2011  o 16.00 v I. a II. triede a o 16,30 v III. a IV. triede. Deti predviedli maminkám to najlepšie a najkrajšie, čo sa v škôlke naučili a veru mamičky sa im za to odmenili veľkýýým potleskom.

Čítať viac »

máj

 

HUDOBNÝ KONCERT

 

V rámci rozvíjania hudobných kompetencií detí navštívili tretiaci a štvrtáci z našej škôlky dňa 4. mája 2011 hudobný koncert detí zo Základnej umeleckej školy na Batkovej ulici. Deťom sa predstavila princezná a šašo. Princezná sa chcela naučiť hrať na nejaký hudobný nástroj a tak jej kamarát šašo predstavoval jednotlivé hudobné nástroje a deti na nich hrali krátke etudky. Najviac sa princeznej páčili bicie  :-) Na záver zatancovali deťom malé baletky...

Čítať viac »
Syndikovať obsah