MŠ Galbavého -     Všetko čo naozaj potrebujem v živote vedieť, som sa naučil v materskej škole. R. Fulghum.

Kronika akcií - 2011/2012

jún

ROZLÚČKOVÁ BESIEDKA S PREDŠKOLÁKMI

 

Besiedka pre rodičov detí, ktoré odchádzajú od septembra do školy sa konala dňa 21. júna 2012 o 16.00 hod. v IV. triede. Deti si pre rodičov nacvičili pestrý program zo všetkého, čo sa naučili v materskej škole :-) S deťmi sa rozlúčila pani riaditeľka aj pani učiteľky a popriali deťom krásne prázdniny a veľa úspechov v školských laviciach .

Čítať viac »

jún

 

DISCOPARÁDA so šašom MAROŠOM

 

Slávnostné ukončenie školského roka bolo dňa 19. júna 2012 . Zábava sa začala o 9.30 hod na dvore MŠ veselou discoparádou so šašom Marošom a DJ-kou Elkou. Deti čakalo množstvo zábavy, súťaží, skvelej hudby, tanca i sladkých odmien :-)

Čítať viac »

jún

 

Školský výlet

 

Výlet detí z našej materskej školy sa uskutočnil 18. júna 2012. Deti navštívili Mlyn nad Partizánskou lúkou. Počasie nám vyšlo nádherné, čo viac sme si mohli priať :-) Zábavy a radosti sme si užili do sýtosti...

Čítať viac »

jún

 

OLYMPIÁDA PREDŠKOLÁKOV

 

Športové predpoludnie , kde našu MŠ  v rôznych športových disciplínach reprezentovali traja chlapci a tri dievčatá sa konala dňa 7. júna 2012 o 9.00 hod v parku "Pekníčka"

Deti súťažili v rôznych športových disciplínach ako beh, hod, skok z miesta a skákanie na fit lopte a veru boli úspešní, domov odchádzali s medailami.

Čítať viac »

jún

 

Návšteva detského múzea

 

 

 Exkurzia pre deti 3. a 4. triedy sa konala 6. júna 2012. Deti sa zapojili do interaktívnej výstavy " O troch centoch " Oboznámili sa s hodnotou peňazí, s trezormi, s tlačením bankoviek, s prácou v banke... Výstava bola pre deti veľmi poučná a pútavá, všetkým sa nám veľmi páčila :-)

 

Čítať viac »
MDD

jún

 

MDD - deň plný hier a zábavy

 

Dňa 1. júna 2012  čakal detičky z našej škôlky deň plný hier, radosti a veselosti. Na školskom dvore na našich najmenších čakali rôzne súťaže o sladké odmeny...

Čítať viac »

máj

Plavecký výcvik

 

Naša materská škola organizovala v dňoch 4.5. - 30.5. 2012 predplavecký výcvik pre predškolákov. Detičky sa oboznámili s vodou, plaveckými štýlmi a naučili sa základy splývania a plávania. Ich snaha nevyšla nadarmo a všetky deti boli odmenené medailou a krásnym diplomom. Foto z plávania si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Čítať viac »

máj

 

BESIEDKA KU DŇU MATIEK


 

Na besiedke ku Dňu matiek, sa predviedli detičky a ukázali mamičkám krásny program, ktorý si pre ne nacvičili spolu s pani učiteľkami. Poďakovali sa tak mamičkám za ich starostlivosť a lásku.
Besiedka ku Dňu matiek sa konala dňa 15.5.2012

 

Niektoré zaujímavé momenty si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Čítať viac »

apríl-máj

 

Hra s počítačom


Deti , ktoré odchádzajú v tomto roku do zákaldnej školy sa zúčastnili aktivity  HRA S POČITAČOM.
Deti boli rozdelené do dvoch skupín :
1. skupina 18.4., 19.4., 25.4.
2. skupina 26.4., 2.5., 3.5.

Aktivita prebiehala v učebni na Základnej škole Sokolíkova 1, v dopoľudňajších hodinách. Deti absolvovali hry na počitači so svojimi p. učiteľkami. Obohatili sa o nové znalosti, zručnosti pri práci s počítačmi a v neposlednom rade sa oboznámili s priestormi školy.
 

Čítať viac »

apríl

VÍLA MELÓDIA

Dňa 12.4. 2012 o 9.30 h mali deti z 3. a 4. triedy našej MŠ navštíviť výchovný koncert na základnej umeleckej škole Eugena Suchoňa. Koncert bol zameraný na spoznávanie melódií a oboznamovanie sa s hudobnými nástrojmi.

Pre nepriaznivé počasie sa však deti nemohli zúčastniť vystúpenia na ZUŠ Eugena Suchoňa, nakoľko tam mali ísť pešo a to sa v hustom lejaku nedalo :-(

Čítať viac »
Syndikovať obsah