MŠ Galbavého -     Všetko čo naozaj potrebujem v živote vedieť, som sa naučil v materskej škole. R. Fulghum.

Kronika akcií - 2012/2013

jún

 

Šašoparáda a rozlúčka so školským rokom

 

Dňa 19. júna 2013 nás opäť navštívil náš obľúbený šašo Maroš, discoparáda s DJ-kou Elkou bola na školskom dvore od 9.30 hodiny. Súťažilo sa, zabávalo, tancovalo ..... rozlúčili sme sa s kamarátmi a školským rokom .

Čítať viac »
MDD

jún

 

MDD v našej škôlke

 

Dňa 3. júna 2013 sa v našej materskej škôlke konala akcia MDD pre deti z našej škôlky, dopoludnie plné hier a súťaží, deň plný smiechu a zábavy, keďže nám počasie neprialo, súťaže a hry sa konali v jednotlivých triedach. Ale o zábavu a smiech bolo postarané... 

Čítať viac »

máj

 

Besiedka ku dňu matiek

 

Dňa 14. mája 2013 bola v našej škôlke  besiedka k sviatku, dňu Matiek , kde detičky zaspievali a zarecitovali pre svoje maminky všetko, čo ich pani učiteľky naučili... Program bol krásny, zaujímavé momenty vo fotogalérii.

Čítať viac »

 

 

"Najkrajšia pieseň"

 

Deti z našej materskej školy sa 17. 4. 2013 zúčastnili  interaktívneho  hudobného  predstavenia, kde sa oboznamovali s hudobnými nástrojmi.  Formou cestovania okolo sveta sa zoznámili s rôznymi hudobnými žánrami a štýlmi hudby charakteristickými pre tú ktorú krajinu. Deti mohli priamo zasahovať do deja a tvoriť obsah predstavenia. Veľmi sa im predstavenie páčilo :-)

Čítať viac »

 

 

Plavecký výcvik predškolákov

 

Naša materská škôlka organizovala už tradične plavecký výcvik, ktorý sa konal od 12.3. do 9.4. 2013 v plaveckej akadémii na Šustekovej ul.v Petržalke. Počas výcviku boli deti  rozdelené na dve skupiny. Po skončení hodiny išli vždy aj do sauny na zohriatie a vysušenie. Ďeťom sa plávanie veľmi páčilo o čom svedčia aj naše fotky ...

Čítať viac »

február

 

DREVENÝ KABARET

Dňa 27. februára 2013 sa v našej škôlke konalo interaktívne zábavné divadelné predstavenie DREVENÝ KABARET. Deťom sa predstavili drevené bábky, prostredníctvom ktorých sa oboznámili s rôznymi hudobnými žánrami ako opera, balet, muzikál...deti sa zahrali aj na spevákov. Divadielko sa im veľmi páčilo.

 

 

Čítať viac »

február

 

Fašiangový karneval so šašom Marošom

A opäť raz bol ... náš obľúbený karneval....ktorý bol v našej škôlke 12. februára 2013 o 9.30 hodine. Nechýbal ani šašo Maroš, či jeho DJ-ka Elka. Masky od výmyslu sveta boli krásne, zábava bola skvelá, budeme ešte dlho spomínať na tento krásny deň.

Čítať viac »

február

 

Návšteva predškolákov v ZŠ

Dňa 7.2. 2013 navštívili predškoláci z našej škôlky základnú školu Sokolíkova, kde si prezreli priestory školy, triedy a videli otvorenú hodinu v prvej triede. Deťom sa v škole veľmi páčilo a nevedia sa dočkať, kedy sami zasadnú do školských lavíc...

Čítať viac »

január

 

Interaktívna výstava " ČÍM CHCEŠ BYŤ "

 

Dňa 31. januára 2013  boli deti z 3. a 4. triedy v detskom múzeu na interaktívnej výstave  ČÍM CHCEŠ BYŤ.

Čítať viac »

 

 

Veľký Vianočný program s Mikulášom

 

Na 13. decembra o 9.30 h. bol pre našich škôlkarov pripravený veľký Vianočný program, kde nám  zahrali naši známi manželia Stražanovci bábkové divadielko " Ako Kubo našiel poklad " Spolu s nimi prišiel i svätý Mikuláš, ktorý deťom rozdal vianočné darčeky a tie mu na oplátku krásne zarecitovali a zaspievali .

 

 

Čítať viac »
Syndikovať obsah