MŠ Galbavého -     Všetko čo naozaj potrebujem v živote vedieť, som sa naučil v materskej škole. R. Fulghum.

Kronika akcií - 2013/2014

jún

 

 Klaun PEPELE a rozúčková diskotéka

 

Čítať viac »
MDD

jún

 

KÚZELNÍK a balónová šou

K sviatku všetkých detí MDD sme pripravili pre našich škôlkarov kúzelnícke vystúpenie nášho známeho kúzelníka Ivana a jeho super balónovú šou, ktorou pobavil nielen deti :o) Predstavenie sa konalo  2. júna 2014 o 10.00 hodine.

Čítať viac »

máj

 

Návšteva detského múzea

 

Dňa  28. mája 2014 sme s deťmi z našej škôlky boli na výlete za poznaním v detskom múzeu. Poznávacie dopoludnie bolo zamerané na oboznamovanie detí s kultúrou odievania, tradície, kroje, kultúrou stravovania, rozdelenie podľa svetadielov, tradičné kuchyne, jazyky a nárečia ... atď. Bolo to pre deti veľmi poučné a zábavné dopoludnie. Domov sme odchádzali plní nových poznatkov a zážitkov. Viď. foto ...

Čítať viac »

máj

 

Besiedka ku dňu Matiek

 

Dňa 13. mája 2014 sme boli svedkami opäť krásnej akcie pre naše mamičky, pripravili si pre ne program detičky v každej triede. A že sa veru bolo na čo pozerať. Deťúrence sa snažili, čo im sily stačili a predviedli mamičkám naozaj krásny program. Veď len stačí pozrieť foto ;o)

 

Čítať viac »

apríl

 

Škriatok PIATOK

 

Pre detičky z našej MŠ bolo na 3. apríla 2014 pripravené interaktívne divadelné predstavenie Škriatok Piatok, predstavenie nám zahral a zaspieval p. Gregorička, deťom dobre známy ako šašo Maroš. Deti sa potešili z veselej rozprávky, v ktorej mohli priamo účinkovať a teda boli súčasťou deja. Rozprávka bola plná piesní a súťaží, takže žiadny účinkujúci neobišiel naprázdno :-)

 

Čítať viac »

marec

 

Plavecký výcvik 

 

V dňoch 10. - 31. marca 2014 naša materská škola organizovala plavecký výcvik pre našich predškolákov. Plávať sme chodili do Devínskej Novej Vsi do plaveckej akadémie. Plávanie bolo 3x v týždni, vždy pondelky, stredy a piatky v čase od 10.00 - 11.00 hod. Deti sa naučili základy plaveckých štýlov, oboznámili sa s vodou, správnym dýchaním, spývaním a pod. Na plávaní sa nám veľmi páčilo, o čom svedčia aj úsmevy na našich tvárach, diplomy v našich rukách a medaily na našich hrudiach :-))

Čítať viac »

február

 

Fašiangový karneval so šašom Marošom 

Opäť nadišiel čas fašiangových zábav a karnevalov a ani naša škôlka nebola výnimkou a skvele sme sa zabávali :-) Karneval s našim obľúbeným šašom Marošom a jeho vernou kamarátkou DJ-kou Elkou bol v našej škôlke 18. 2. 2014 o 9.30 hodine. Bavili sme sa fantasticky a už teraz sa tešíme o rooook .... Foto vo fotogalérii. 

Čítať viac »

február

 

Návšteva predškolákov v škole

 

Predškoláci z našej škôlky sa uz chystajú do školy...a tak sme si boli pozrieť, čo ich čaká. Dňa 6. februára 2014 sme sa s deťmi zúčastnili na otvorenej hodine v ZŠ Sokolíkova.  Prezreli sme si triedy, zapojili sme sa do učebného procesu, viac vo fotogalérii.

Čítať viac »

január

 

INDIÁNSKA ROZPRÁVKA

 

Pre detičky z našej škôlky bolo na 22.1. 2014 pripravené divadelné predstavenie  "Indiánska rozprávka". Začiatok bol o 10.00 hodine.  Deti sa dozvedeli zaujímavosti zo života indiánov prostredníctvom pútavého príbehu o indiánoch. Divadielko sa im veľmi páčilo. 

Čítať viac »

december

 

Vianočná besiedka s Mikulášom 

 

A opäť je tu čas Vianočný...opäť medzi nás prišli manželia Stražanovci a Mikuláš, ktorý rozdal deťom vianočné darčeky, spolu zahrali deťom bábkové divadielko "o Gašparkovi a Jankovi v pekle" . Predstavenie sa konalo v MŠ 11. decembra 2013 o 9.30 hodine.

Čítať viac »
Syndikovať obsah