MŠ Galbavého -     Všetko čo naozaj potrebujem v živote vedieť, som sa naučil v materskej škole. R. Fulghum.

Kronika akcií - 2016/2017

jún

 

Výlet na BIOFARMU v Stupave

 

Školský výlet na Biofarmu v Stupave sa konal v stredu 7. júna 2017.

Deti si výlet užili naplno, spoznali veľa domácich zvieratiek, naučili sa o prírode, o starostlivosti o zvieratká a veľa ďalších zaujímavých vecí. Počasie nám prialo, čo si viac priať...

Čítať viac »
MDD

jún

 

MDD v škôlke

 

Ako každý rok, tak aj teraz 1.jún 2017 patril tradične našim detičkám. Pripravili sme pre ne množstvo súťaží, prekážkovú dráhu, kopu zábavy, tanca, radosti a smiechu. Nechýbala ani super diskotéka a sladké i vecné odmeny... 

Čítať viac »

máj

 

DEŇ VÝZIEV "Challenge day"

 

Aj deti z našej materskej školy sa zapojili do dňa výziev " Challenge day" a 31. mája 2017 od 10.00 do 10.15 hod. podporili 15 minútami intenzívneho cvičenia dobročinný projekt, ktorý organizovala mestská časť Bratislava Dúbravka. 

Čítať viac »

máj

 

Exkurzia do Včelárstva

 

Návšteva včelárstva v Devínskej Novej Vsi sa konala 30. a 31. mája 2017 v dopoludňajších hodinách. Bol to fantastický zážitok nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Deti sa veľmi pútavou formou dozvedeli všetko o živote včielok, pozreli si poučný animovaný film, nasledovali praktické ukážky práce s výrobou medu, vyskúšali si stáčať medík a nakoniec nechýbala ani ochutnávka niekoľkých druhov medov a peľu.

 

 

Čítať viac »

máj

 

Deň s kúzelníkom Ivanom 

 

Na 25.5. 2017 o 10.00 bolo naplánované pre detičky z našej škôlky kúzelnícke vystúpenie nášho obľúbeného kúzelníka Ivana, ktorý veru vyčaril nielen úsmev na našich tvárach... 

Čítať viac »

máj

 

Výchovný koncert

 

Dňa 22.5. 2017 navštívili deti z 3. a 4. triedy ZUŠ Eugena Suchoňa na Batkovej ulici, kde si vypočuli výchovný koncert v podaní detí, ktoré navštevujú základnú umeleckú školu. Koncert bol na tému "Rozoznávame hudobné nástroje" a je venovaný špeciálne deťom predškolského veku. Deťom sa vystúpenie veľmi páčilo.

Čítať viac »

máj

 

Besiedky ku dňu matiek

 

Tak...a besiedky sú za nami!

Konali sa 16. mája a v galérii si môžete pozrieť aspoň málo z toho, čo si naše deti pripravili s pani učiteľkami pre mamičky .

Veru v nejednom oku sa zaleskla slzička dojatia...

Čítať viac »

apríl

 

Kurz prvej pomoci s mackom FALCK 

 

Dňa 27. apríla 2017 sa v našej škôlke konal špeciálny kurz prvej pomoci pre deti i pani učiteľky. deti sa naučili základy prvej pomoci, aké číslo volať, ako postupovať pri umelom dýchaní, pri masáži srdca a mnohé iné zaujímavé no hlavne poučné informácie. Spolupracovali s mackom a na malých plyšových kamarátoch si všetko aj vyskúšali.

Čítať viac »

apríl

 

Mobilné dopravné ihrisko

 

Do našej škôlky zavítalo mobilné dopravné ihrisko, kde si detičky precvičili svoje znalosti o doprave, ktoré si doposiaľ osvojili. Akcia sa konala 25.4. 2017 

Keďže sa deťom veľmi páčilo, už teraz sa tešíme opäť o rok ....

 

 

Čítať viac »

apríl

 

INDIÁNSKA  ROZPRÁVKA

 

V našej škôlke bolo opäť raz veselo....5.4. 2017 opäť prišlo divadlo Baretka a zabavilo nás svojim dokonalým predstavením o indiánoch a kovbojoch. Deti im úspešne asistovali, bez nich by to totiž nebolo ono. Salvy smiechu hovorili za všetko...už teraz sa tešíme na ďalšie predstavenie. 

Čítať viac »
Syndikovať obsah