Október – mesiac úcty k starším

Milé babičky, milí deduškovia!

Veríme, že vás darčeky od vašich najmilších potešia 🙂

Pevné zdravie a veľa úsmevu vám želá kolektív MŠ 🙂

 1. Trieda

2. Trieda


3. Trieda

4 odpovede na „Október – mesiac úcty k starším“

  1. Dobrý deň, všetky podklady dodané pani učiteľkami som zverejnila. Štvrtáci podľa vyjadrenia triednej pani učiteľky darčeky starým rodičom vytvorili, ale fotografie mi nedodali. Prečo nefotili vopred dohodnutú tímovú prácu ..mi doposiaľ nie je známe.
   Želám pekný večer, Jana Račkayová

  2. Štvrtáci tvorili darčeky ako prví, nefotili…ale pracovali. Každé dieťatko, ktoré bolo v tom čase v škôlke, darček spolu s básničkou odovzdalo starým rodičom. Chceli sme natočiť video ako deti recitujú, žial pani učiteľka Račkayova odmietla video miesto fotiek darčekov uverejniť. S pozdravom J. Kanianska

   1. Posledný septembrový týždeň bol mnou na nástenku akcií pre zamestnancov pridaný oznam o zaslaní FOTO z tvorenia darčekov k téme “Október – Mesiac úcty k starším” s dátumom do 25.10.2021 a všetky pani učiteľky som o tomto informovala aj osobne. Učinili tak už v predstihu všetky triedy okrem 4. (už druhý rok) a nikto ma o utvorení videa neinformoval. Po dohode na pedagogickej porade, že všetkým triedam sa budú pridávať príspevky rovnako, nemôžem uverejniť jednej triede video (ktoré mi ani nebolo dodané) a trom triedam fotky, o čom som pani Kanianskú taktiež informovala. Ak by mala záujem o vytvorenie videa k tejto téme, bolo by fér ma o tom vopred informovať a utvorili by sme si videjká všetky triedy.
    Pani učiteľka Kanianská, ak má záujem o vytvorenie fotiek z videa, pokojne tak môže učiniť aj mimo stanoveného termínu a ja jej ich mile rada pridám. Verím, že jej všetci jej časový sklz ospravedlníme.
    S prianím pekného dňa Jana Račkayová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *