OZNAM

Vážení rodičia,

na základe informácií, ktoré predstavilo MŠVVaŠ o otváraní materských škôl od 8.2.2021 by som chcela požiadať všetkých zákonných zástupcov detí, aby informovali materskú školu o tom, či majú záujem o umiestnenie dieťaťa do MŠ na msgalbaveho@gmail.com, do piatka 5.2.2021 do 17.00 hod.

V materskej škole budú z prevádzkových dôvodov otvorené zatiaľ 3 triedy (môže sa stať, že i menej podľa testovania personálu).

Z tohto dôvodu žiadam rodičov na MD, RD a nezamestnaných rodičov, prípadne pracujúcich z domu, aby si zatiaľ ponechali deti v domácej starostlivosti.

Ak by bol počet detí vyšší ako umožní aktuálna kapacita v materskej škole, prednostne budú umiestnené deti pracujúcich rodičov v kritickej infraštruktúre (lekári, zdravotný personál, hasiči, polícia) a následne deti zamestnaných rodičov od najstarších – predškoláci…).

Prevádzka materskej školy zostáva od 7:00 – 16:30 do odvolania. 

Samozrejme postupne podľa situácie ihneď budeme uvoľňovať pravidlá, aby materskú školu mohli navštevovať všetky deti.

Zároveň prosím všetkých rodičov, aby sledovali stránku materskej školy, nakoľko informácie a opatrenia sa menia doslova z hodiny na hodinu.

Nezabudnite prosím, že podmienkou nástupu do MŠ je negatívny test zákonného zástupcu dieťaťa.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

4 odpovede na „OZNAM“

  1. Dobrý večer,
   o Vás samozrejme vieme, že pracujete a Vaše dieťa bude prijaté do MŠ od 8.2. Napriek tomu sa prosím prihláste na uvedený mail, aby sa nám podarilo zistiť očakávaný stav detí od nového týždňa.
   Želám pekný večer,
   s pozdravom
   Jana Račkayová

  1. Dobrý večer,
   áno, pri nástupe dieťaťa do MŠ odo dňa 8.2.2021 je potrebné, aby sa zákonní zástupcovia vedeli preukázať negatívnym AG testom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *