OZNAM O POPLATKOCH ZA MŠ

Vážení rodičia, prevádzkový poplatok za MŠ vo výške 30€/ mesiac je potrebné uhrádzať vždy do konca predchádzajúceho mesiaca ( teda napr. do konca sept. na október atď) preto novoprijaté deti musia v sept. uhradiť dve platby 😉

Prevádzkový poplatok NEPLATIA deti rok pred plnením povinnej školskej dochádzky (tzv. PREDŠKOLÁCI) preto, ak ešte niektorí tento poplatok v septembri zaplatili, bude im vrátený. No v ďalšom mesiaci už prosím zrušte trvalé príkazy a nezadávajte platby.

Ďalej väčšine rodičov vznikli z minulých školských rokov dosť veľké preplatky, kvoli pandémii, preto zatiaľ kľudne pozastavte platby, ja sa každému rodičovi pripomeniem, kedy začať opäť platiť. Poplatky za mesiace, kedy MŠ pracovala v núdzovom režime boli deťom presunuté na ďalšie mesiace.

V prípade akýchkoľvek nejasností či otázok ma kľudne kontaktujte v MŠ.

Ďakujem za spoluprácu

Jana Kanianská (4.trieda)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *