Informácia pre rodičov o spustení prevádzky MŠ od 1.6.2020

Materská škola bude uvedená do prevádzky od 1.6.2020 v čase od 7:00 do 16:00.

Žiadame rodičov o následovné:

  1. Nahlásenie záujmu o MŠ
  2. Upresnenie času pobytu dieťaťa v MŠ (dopoludnia alebo celý deň)
  3. Uvedenie pracovnej pozície rodičov, nakoľko prednostne budú prijímané deti podľa daných kritérií zriaďovateľom (zdravotníckych pracovníkov, policajtov, hasičov, ozbrojených síl, deti pedagogických a odborných pracovníkov, deti rodičov, ktorí vykonávajú prácu na pracovisku a tiež deti, ktoré majú od 1. septembra plniť povinnú školskú dochádzku – predškolákov), najviac však 15 detí v jednej skupine.

Tieto informácie je potrebné uviesť formou SMS na tel. číslo 0940 503 913, alebo na msgalbaveho@dubravka.sk

Ďalšie informácie a pokyny k nástupu do MŠ budú postupne zverejnené na webovej a facebookovej stránke našej MŠ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *