OZNAM

Vážení rodičia,

na základe usmernenia k postupu materských škôl v čase platnosti Uznesenia vlády slovenskej republiky č. 678 z 22. októbra 2020 chcem požiadať zákonných zástupcov dieťaťa, ktorí sú nezamestnaní, na MD alebo rodičovskej dovolenke, aby si vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu súvisiacu s výskytom a šírením ochorenia COVID-19, ponechali dieťa v domácej starostlivosti a nedávali ho do materskej školy.

Zároveň chcem upozorniť rodičov, ktorí sa rozhodnú pre domácu karanténu a nezúčastnia sa testovania musia si počas karantény ponechať taktiež deti v domácej starostlivosti do 10. 11.2020.

Dávam do pozornosti webovú stránku MŠ

www.msgalbaveho.sk, kde budeme aktualizovať všetky zmeny. Môže sa stať, že v MŠ bude od 3.11.2020  prerušená prevádzka.

Rodičia, ktorí budú negatívne testovaní a prinesú dieťa do MŠ musia vypísať nové aktualizované tlačivo o bezinfekčnosti, ktoré bude na stránke MŠ, keď ho vydá MŠVVaŠ SR. Pôvodné tlačivo, ktoré sme používali už bude neplatné.